Redakcja

Najlepsze wody po goleniu

Najlepsze wody po goleniuWoda po goleniu to jeden z podstawowych męskich kosmetyków, ze względu na swój przyjemny i długotrwały zapach wybierany również przez panów, którzy się nie golą. Często używana jest w zestawie z balsamem, który nawilża skórę i łagodzi podrażnienia.

Sama woda posiada natomiast właściwości odkażające, a ponieważ jej zapach jest równie atrakcyjny jak aromat perfum, może być używana zamiast nich codziennie przed wyjściem z domu. Woda po goleniu nie posiada zazwyczaj atomizera, wobec czego bez problemu można nakładać ją na twarz, nie obawiając się, że dostanie się przypadkiem do oczu.

Natychmiastowe uczucie świeżości

Najpierw wylewamy potrzebną ilość płynu na dłoń, a następnie wklepujemy ją w skórę twarzy. Alkohol, który znajduje się w wodzie pomaga odkazić drobne ranki, jakie powstały po goleniu. Panowie, którzy mają bardziej wrażliwą cerę i problemy z jej suchością czy pieczeniem po podrażnieniu golarką używają najpierw balsamu, żelu czy kremu po goleniu, a dopiero później wody, która zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości. Często kupowana jest ona w zestawie z perfumami, co pozwala zachować taki sam zapach wszystkich kosmetyków, nie mieszając ze sobą różnych aromatów.

Woda z balsamem po goleniu

Można wybrać również zapach z tej samej kategorii, lecz różniący się nieco od perfum, dzięki czemu oba kosmetyki będą się uzupełniały. Idealnie dopasowanym kompletem do golenia będzie woda z balsamem o tym samym zapachu. Według użytkowników najlepszymi wodami po goleniu są produkty takich marek, jak: Adidas, Nivea, Gilette oraz Axe Szyc z linii Vice, Africa oraz Excite. Większość tych produktów posiada swoje odpowiedniki w formie dezodorantów, a czasem również żeli pod prysznic. Poranne orzeźwienie zapewnią nam żele z nowej linii Axe, posiadające właściwości pobudzające.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *