Redakcja

Orzeźwiające żele pod prysznic dla mężczyzn

Orzeźwiające żele pod prysznic dla mężczyznŻele pod prysznic o odświeżającym, energetyzującym działaniu to jedne z najchętniej wybieranych kosmetyków dla mężczyzn. Panowie kupują je o wiele chętniej niż produkty o intensywnym zapachu lub kwiatowych składnikach, kojarzonych bardziej z kosmetykami dla kobiet. W sklepach kosmetycznych znajdziemy obecnie bardzo szeroki wybór tego typu produktów. Postaramy się pokrótce przybliżyć kilka z nich.

Popularnym żelem pod prysznic dla mężczyzn jest m.in. axe antihangover z dodatkiem magnezu i pobudzających pęcherzyków powietrza, które poprawiają samopoczucie i „stawiają na nogi”.

Żel pod prysznic

Do jego głównych zalet należy dobra jakość, wydajność, łatwość użycia, przyjemny zapach, skuteczne oczyszczanie skóry, delikatne działanie nie wywołujące podrażnień oraz niewielka cena. Wygodzie codziennego użytkowania sprzyja specjalny uchwyt antypoślizgowy. Podobne zalety posiadają również inne żele tej firmy: Rise Up, Hot Fever, Sport Blast i Cool Metal. Dużą popularnością cieszą się również żele chłodzące, posiadające w swoim składzie mentol i idealne do używania podczas letnich dni. Taki jest np. Fa Men Extreme Cool, który oczyszcza skórę, zapewnia jej wyjątkową świeżość, łagodną pielęgnację oraz morsko – cytrusowy zapach. Kosmetyk został przebadany dermatologicznie, a jego pH jest neutralne dla skóry.

2 w 1

Chętnie wybierane są także preparaty typu 2w1, czyli żel pod prysznic połączony z szamponem. Jednym z nich jest Palmolive Pure Arctic do pielęgnacji ciała i włosów. Posiada świeży zapach, neutralne pH oraz prowitaminę B5, wpływającą na prawidłową kondycję skóry. Podobne cechy wyróżniają również kosmetyki, dostępne w ofertach katalogowych: Oriflame i Avon. Jeśli natomiast poszukujemy droższych i bardziej ekskluzywnych produktów, możemy zdecydować się na zakup żelu pod prysznic jednej z renomowanych marek: Hugo Boss, Bruno Banani czy Dior.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *