Redakcja

Pobudzający żel pod prysznic dla mężczyzn

Pobudzający żel pod prysznic dla mężczyznIstnieje kilka sposobów odzyskania energii po ciężkim dniu lub wieczorze: może to być kubek mocnej kawy, napój energetyzujący lub… żel pod prysznic! Właśnie taki produkt proponuje jedna z najpopularniejszych firm na rynku kosmetyków męskich – Axe.

Żel Anti-Hangover z magnezem, orzeźwiającym zapachem i stymulującymi pęcherzykami ma dodawać energii, pobudzać i sprawić, że używający go mężczyzna w mgnieniu oka odzyska formę. Ten ciekawy kosmetyk reklamowany jest jako produkt axe na kaca, co już samo w sobie sugeruje jego właściwości energetyzujące.

Dobra jakość i przyjemny zapach

Anti-Hangover jest produktem dobrze ocenianym przez użytkowników. Do jego głównych zalet należy dobra jakość, przyjemny zapach, duża wygoda użytkowania dzięki antypoślizgowym uchwytom, efektywne czyszczenie skóry i jej nawilżenie oraz delikatne, niepodrażniające działanie. Produkt posiada także ciekawe opakowanie o nowoczesnym designie. Wbrew pozorom nie jest jednak pierwszym tego typu kosmetykiem na rynku: pobudzające żele pod prysznic posiada w swojej ofercie także Adidas, Palmolive, Fa, Dove oraz Nivea.

Orzeźwiający zapach

Wszystkie te artykuły wyróżniają się orzeźwiającym, morsko – cytrusowym zapachem, często połączonym z efektem chłodzącym. Jednak w odróżnieniu od Axe wymienione marki produkują również kosmetyki dla kobiet, wobec czego trudno skojarzyć je niekiedy z preparatami przeznaczonymi specjalnie dla mężczyzn. Axe z pewnością wyróżnia się pod tym względem na rynku, poza żelami oferując także popularne dezodoranty, wody kolońskie oraz szampony. Każdy produkt posiada kilka wariantów zapachowych o zróżnicowanych składnikach i dodatkowych funkcjach. Działanie pobudzające posiada również żel Cool Metal z chłodzącym mentolem. Dla panów ceniących mocniejsze zapachy przygotowane zostały natomiast dezodoranty kwiatowo – drzewne o orientalnym aromacie.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *