AXE i reklamy

Artykuły Medycyna

AXE i reklamy Prawie dokładnie 30 lat temu, powstała doskonale dzisiaj znana marka AXE. Pomimo tego, że jest to angielsko holenderska korporacja, nie od razu rozpoczęto sprzedaż na rynku Europejskim, który firma podbiła dopiero po dłuższym czasie, dzisiaj rzecz jasna dezodoranty axe Szyc kupić można na całym świecie, także w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie.

W niektórych krajach produkty AXE sprzedawane są pod nieco inna nazwą, na przykład Lynx, co jest wynikiem pewnych trudności związanych z rezerwacją między innymi nazwy, ale tym nie ma potrzeby się akurat teraz przejmować. W naszym kraju jak do tej pory marka jest dosyć dobrze rozpoznawalna, a w ostatnim czasie w reklamie jej produktów można było zobaczyć jednego z bardziej znanych, polskich aktorów.

Borys Szyc w reklamie

Dokładnie axe Borys Szyc wystąpił w kilku reklamach dezodorantów. Ogólnie rzecz biorąc udział aktorów, zwłaszcza tej klasy w reklamach komercyjnych jest dosyć mocno krytykowany, także przez samo środowisko aktorskie, ale w tym konkretnym przypadku kontrowersje budzi także sama treść tej reklamy, a konkretnie dosyć mocno widoczne w niej podteksty. Tradycyjnie już jak większość reklam tej firmy, także i ta uznana została za dosyć mocno seksistowską. Zwykle większa kampania reklamowa przygotowywana jest przez AXE w momencie wprowadzania na rynek nowego zapachu, co firma robi oczywiście co roku.

Żele pod prysznic

Oprócz dezodorantów dosyć ważnymi produktami są żele pod prysznic w tym wyjątkowo orzeźwiający axe na kaca, który pomimo swojej nazwy stosowany może być rzecz jasna na co dzień, ale w sytuacjach krytycznych sprawdzić powinien się zdecydowanie lepiej, aniżeli tradycyjne żele pod prysznic. Najlepiej jest zastosować go oczywiście w połączeniu z dezodorantami firmy. Na koniec nie mniej ważna kwestia ceny, takich produktów. Na tle konkurencji wypada ona stosunkowo dobrze. Nie można przy tym zapominać także o fakcie, iż jest to dosyć rozpoznawalna, mająca już odpowiednią pozycję marka, tak więc jej produkty będą także odpowiednio wyżej cenione. Swoją rolę odgrywa tutaj także stosunkowo wysoka jakość takich kosmetyków.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić: