Co warto wiedzieć o naklejkach

Co warto wiedzieć o naklejkach?

Artykuły Porady i informacje

Co warto wiedzieć o naklejkachMożliwości reklamowania swoich produktów czy usług jest dzisiaj nieskończenie wiele. Wśród technik reklamowych, które zyskują dzisiaj coraz większą popularność są naklejki. To grupa produktów, która może jednocześnie pełnić funkcję etykiet na różnego rodzaju produkty. Naklejki można zamawiać w bardzo różnych drukarniach. Klienci z sektora b2b często wybierają internetową platformę naklejkon.pl. Firma przygotowała wyjątkowo bogatą ofertę naklejek i etykiet.

Vlepki papierowe

To jeden z najchętniej wybieranych przez klientów produktów. Wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także stosunkowo niską ceną. Są uniwersalne, mogą więc być wykorzystywane przez firmy działające w bardzo różnych branżach. Mogą na życzenie klienta zostać spersonalizowane – to sam klient wybierze kolor i wielkość naklejki. Vlepki drukowane są na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym w wersji półmatowej. Istnieje również możliwość zamówienia vlepek pokrytych warstwą laminatu. Vlepki można zamówić tylko w kształcie prostokąta.

Naklejki z magnesem

Są przedmioty w przypadku, których naklejki z warstwą kleju nie koniecznie się sprawdzają. Stąd też w ofercie firmy znaleźć można również naklejki magnetyczne. To idealny wybór w przypadku, gdy klientowi zależy na tym, aby naklejka znalazła się na przykład na tablicy rejestracyjnej samochodu. Zaletą naklejek magnetycznych jest to, że można je usunąć z metalowej powierzchni bez trudu: wystarczy ją po prostu zdjąć. Do tego naklejka magnetyczna nie niszczy lakieru. Naklejki magnetyczne mogą być stosowane także na małych i dużych urządzeniach AGD.

Naklejki wypukłe

Naklejki wypukłe 3D doskonale sprawdzają się do znakowania produktów z grupy małego i dużego AGD. Są chętnie wykorzystywane również w celach reklamowych i promocyjnych. Są wyjątkowo estetyczne.

Szybki czas realizacji zamówienia (do trzech dni roboczych), doskonała jakość, cyfrowy druk: to wszystko sprawia, że zamawiając naklejki i etykiety naprawdę warto postawić na platformę naklejkon.pl.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić: