Redakcja

Czy warto zainwestować w słodki stół na wesele?

Czy warto zainwestować w słodki stół na wesele?

Szukając atrakcji weselnej, która na długo zostanie zapamiętana, nie musimy wcale sięgać po pokazy kaskaderskie lub występy zespołów ludowych. Również znacznie skromniejszy budżet przeznaczony na organizację tej uroczystości może okazać się wystarczający do tego, aby stworzyć coś niezapomnianego, co weselni goście będą wspominać jeszcze przez lata.

Jedną z takich atrakcji jest słodki stół idealny nie tylko do zaprezentowania ciast weselnych.

Co to jest?

Idea słodkiego stołu przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych i nie minęło wiele czasu, a znalazła w Polsce szerokie grono naśladowców. Złożyły się na to przynajmniej dwa powody. Po pierwsze – słodki stół pozwolił na wyeksponowanie weselnych słodyczy w ciekawy sposób nie narzucając jednocześnie słodkości tym gościom, którzy chcą lub muszą ich unikać. Po drugie – stworzenie oddzielnej, pięknie udekorowanej przestrzeni przeznaczonej do konsumpcji ciast i ciasteczek okazało się strzałem w dziesiątkę jako rozwiązanie pozwalające gościom na integrację. Słodki stół dał również pole do popisu organizatorom, którzy zyskali przestrzeń niezbędną do tego, aby można było zaprezentować słodkości w nowy, niebanalny sposób.

Jak stworzyć słodki stół?

Słodki stół jest jedną z tych atrakcji weselnych, które można przygotować samodzielnie wykorzystując ciasta znajdujące się w ofercie firmy cateringowej, z usług której korzystamy oraz własną kreatywność. Nie można jednak zapominać o tym, że jest to tylko jedna z opcji, słodki stół może być bowiem przygotowany także przez profesjonalistów. W Warszawie właśnie druga z wymienionych opcji cieszy się większą popularnością i ponownie nie powinno to stanowić dla nas zaskoczenia.

Powierzenie organizacji słodkiego stołu specjalistom zaoszczędzi sporo czasu. Da też gwarancję tego, że całość będzie się prezentować znakomicie, a słodycze będą kusić gości nie tylko atrakcyjną formą ich podania, ale i tym, że odznaczają się wysoką jakością. W stolicy opcja ta kusi też przystępnością cenową, niski koszt jest bowiem sposobem zabiegania o klientów.

Zobacz również: http://niezapomnianachwila.pl/oferta/slodki-stol/

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *