Redakcja

Dezodoranty AXE

Dezodoranty AXEFirma AXE znana jest przeciętnemu konsumentowi głównie jako producent dezodorantów, ale oczywiście w ofercie firmy znajdują się także i innego typu kosmetyki. Największy nacisk firma przykłada do promowania i reklamowania właśnie swoich dezodorantów. Od lat w kampanii reklamowej zachęca się do zakupu dezodorantów AXE, które mają zwiększać zainteresowanie płci przeciwnej.

Firma ta zajmuje się produkcją kosmetyków, w tym także dezodorantów już od prawie trzydziestu lat. Wiąże się to z możliwością wyrobienia pewnej pozycji na rynku, oraz lepszą identyfikacją marki wśród klientów co owocuje zwykle o wiele lepszą sprzedażą tego rodzaju produktów.

Axe Antihangover

Najnowszym zapachem jest jak na razie axe antihangover, co także ma swoją przyczynę w tradycjach firmy. Praktycznie od początku swojego istnienia, co roku AXE wypuszcza na rynek zupełnie nowy, nie sprzedawany do tej pory zapach, jest to w pewnym stopniu znak rozpoznawczy firmy, a „premiera” nowego dezodorantu jest nie lada wydarzeniem, poprzedzonym zwykle oczywiście stosowną kampanią reklamową. Inną tradycją, także praktycznie od początku funkcjonowania firmy jest axe reklama odnosząca się do seksualnych podtekstów, za co niejednokrotnie sama firma bywałą już w przeszłości krytykowana, niekiedy jej reklamy nie były dopuszczane do emisji.

Produkcja męskich kosmetyków

Dzisiaj, kiedy jest to poważna, licząca się na rynku kosmetyków korporacja, nadal oczywiście wierna jest swoim tradycjom. Po dziś dzień, co roku można mieć pewność, iż pojawi się nowy zapach. AXE zajmuje się głównie produkcją męskich kosmetyków, ale oczywiście nie tylko, także panie mogą znaleźć w ofercie firmy ciekawe kosmetyki, aczkolwiek wnosząc już po samej reklamie można dojść oczywiście do wniosku, że produkty te kierowane są głównie do mężczyzn. Dezodoranty, oraz inne kosmetyki AXE zakupić można obecnie już w sześćdziesięciu różnych krajach. Wszędzie oferta firmy jest dokładnie taka sama i obejmuje dokładnie takie same zapachy. Reklamy dotyczące produktów AXE mogą być realizowane w nieco inny sposób w poszczególnych krajach, co także zasługuje na uwagę.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *