Redakcja

Dlaczego pilarki Husqvarna należą do najchętniej kupowanych?

Dlaczego pilarki Husqvarna należą do najchętniej kupowanychWłaściciele domów jednorodzinnych potrzebują różnego rodzaju narzędzi niezbędnych do prac wokół domu, szczególnie w ogrodzie. Do tych, bez których jest się naprawdę bardzo trudno obejść należą pilarki popularnie nazywane piłami. Do tych, które w naszym kraju wybierane są wyjątkowo często należą piły łańcuchowe marki Husqvarna.

 

Kilka słów na temat marki

Husqvarna jest szwedzką marką, która powstała już w XVII wieku. Jak wiele firm początkowo zajmowała się czymś zupełnie innym. W początkach działalności dostarczała broń armii szwedzkiej, później (w XIX i na początku XX wieku) w Husqvarnie produkowano rowery i motocykle. Obecnie Husqvarna jest znana przede wszystkim jako producent urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych. W grupie wyjątkowo dobrze sprzedających się narzędzi znajdują się oczywiście pilarki do drewna.

Zalety pilarek Husqvarna

Piły do drewna marki Husqvarna kupują osoby, które zajmują się wycinką lub przycinaniem drzew w sposób profesjonalny, ale także indywidualni właściciele dużych i małych ogrodów. Wybierają właśnie piły Husqvarna, gdyż są to narzędzia bardzo bezpieczne i niezawodne. Dla wielu ich bardzo ważną cechą jest także to, iż są one bardzo proste w obsłudze. Piły spalinowe Husqvarna, które obecnie opuszczają taśmy produkcyjne zużywają niewielką ilość paliwa. W trakcie pracy powstaje także mniejsza ilość spalin niż w piłach sprzed kilku czy kilkunastu lat. Dzięki temu są one bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Na rynku dostępne są nie tylko piły łańcuchowe spalinowe. Wśród produktów marki Husqvarna są także piły zasilane akumulatorem. Dzięki bateriom litowo-jonowym pracują bardzo wydajnie, a do tego bardzo cicho. Są także lżejsze od tych spalinowych.

Husqvarna to jeden z liderów w produkcji profesjonalnych i amatorskich pilarek do drewna. Narzędzia te cieszą się w Polsce bardzo dobrą opinią, stąd też na terenie naszego kraju działa gęsta sieć dealerów, którzy zajmują się sprzedażą i serwisowaniem tych urządzeń. Za wadę pilarek Husqvarna może uznać dość wysokie ceny.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *