Dlaczego warto wybrać pilarkę Husqvarna

Dlaczego warto wybrać pilarkę Husqvarna?

Artykuły Porady i informacje

Dlaczego warto wybrać pilarkę HusqvarnaPilarki wcale nie muszą być duże i ciężkie. Na pewno do takich należą te z logo Husqvarna. Zmniejszenie ich gabarytów i wagi nie oznacza jednak, że są to urządzenia mało wytrzymałe, skomplikowane w obsłudze i trudne do uruchomienia. Husqvarna w swoich pilarkach stosuje nowoczesne technologie, które sprawiają, że praca z tymi narzędziami jest wyjątkowo komfortowa.

 

Rozwiązanie, które ułatwia uruchomienie pilarki

Pilarki spalinowe uruchamiane są za pomocą ręcznego rozrusznika linowego. W uruchomienie takiego rozrusznika trzeba włożyć naprawdę bardzo wiele wysiłku. Firma Husqvarna w swoich pilarkach zdecydowała się na zastosowanie innowacyjnego rozwiązania o nazwie Smart Start®. System ten włącza się i wyłącza automatycznie. Sprawdza się szczególnie w sytuacji, gdy z pilarki nie korzysta się przez dłuższy czas oraz w sytuacji, gdy narzędzie jest często włączane i wyłączane.

Pilarki akumulatorowe

Wadą pilarek z silnikiem spalinowym jest emitowany przez nie hałas. Husqvarna poradziła sobie także z tym wprowadzając na rynek pilarki akumulatorowe. Są to narzędzia nie tylko bardzo ciche, ale także wydajne. Długotrwałą moc i niezakłóconą pracę zapewniają akumulatory litowo-jonowe. W pilarkach akumulatorowych również zastosowane zostały technologie świetnie znane i doskonale sprawdzające się w tych spalinowych. Są proste w użyciu i bardzo wygodne. Ich zalety docenią szczególnie właściciele domów jednorodzinnych: prace w ogrodzie można rozpocząć nawet wczesnym rankiem nie zakłócając snu domownikom i sąsiadom. Co ważne, pilarki akumulatorowe mogą być użytkowane nie tylko na zewnątrz. W czasie ich pracy nie powstają spaliny.

Husqvarna produkuje piły do drewna od lat 50. Przez cały czas stara się opracowywać nowe technologie, które usprawniają prace i zwiększają bezpieczeństwo. Narzędzia Husqvarna są więc chętnie kupowane w wielu krajach świata. Są to narzędzia coraz bardziej ciche, wydzielające coraz mniej spalin. W ofercie są również pilarki akumulatorowe, które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niski poziom hałasu jest bardzo pożądany.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz