Etykiety i naklejki gdzie kupować

Etykiety i naklejki: gdzie kupować?

Artykuły Porady i informacje

Etykiety i naklejki gdzie kupowaćJest mnóstwo firm, które w swojej działalności zmuszone są wykorzystywać różnego rodzaju naklejki i etykiety. Do do firm z sektora b2b skierowana jest oferta internetowej sprzedaży tych produktów. Jakie etykiety i naklejki dostępne są na platformie?

 

Naklejki papierowe

To jedna z grup produktów dostępnych na platformie. Naklejki te są tanie, należą więc do tych, które cieszą się największą popularnością wśród klientów. Wybierane są jednak nie tylko z uwagi na niską cenę. Cieszą się dużą popularnością także dlatego, że są uniwersalne, można je wykorzystać jako:

–        naklejki dla dzieci;

–        dla kolekcjonerów;

–        wkładki do kolorowej prasy;

–        opis produktów;

–        etykiety promocyjne.

Naklejki papierowe powstają na papierze bezdrzewnym. W papierze tym nie ma ligniny, jest tylko celuloza. Dzięki temu naklejki są bardziej odporne na starzenie się. Wykończenie naklejek możliwe jest w wersji półbłyszczącej. Jest to produkt bardzo wysokiej jakości, powierzchnia naklejek jest idealnie gładka. Do tego są one pokryte klejem produkowanym na bazie emulsji, dzięki temu naklejki można naklejać na bardzo różne powierzchnie. Do drukowania naklejek papierowych wykorzystywany jest druk laserowy.

Naklejki foliowe

Kolejna grupa produktów oferowana na platformie. Naklejki foliowe mają takie same możliwości wykorzystania, jak naklejki papierowe. Są jednak drukowane w innej technice. Aby uzyskać wysoką jakość naklejek zdecydowano się sięgnąć po technikę solventową. W technologii tej nie stosuje się atramentów wodnych, ale na bazie pigmentów. Naklejki drukowane są na folii PCV, są wodoodporne. Są dostępne z błyszczącym wykończeniem powierzchni. Od spodu pokryte są warstwą transparentnego kleju akrylowego. Odmianą naklejek foliowych są naklejki SuperMoc. Są one wyjątkowo wytrzymałe, do tego pokryte są wyjątkowo mocnym klejem. Mogą być stosowane w przypadku przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych. Można je naklejać również na beton i cegłę.

Klienci mogą zamawiać naklejki o dowolnym kształcie. Termin realizacji to maksymalnie trzy dni.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz