Kosmetyki Axe

Artykuły Medycyna Porady i informacje

Kosmetyki AxeAxe to marka męskich kosmetyków, podlegająca angielsko – holenderskiej firmie Unilever: jednemu z największych światowych producentów artykułów żywnościowych, środków czyszczących i kosmetyków. W skład linii wchodzą dezodoranty, żele pod prysznic, wody kolońskie oraz szampony i żele do włosów.

Produkty Axe dostępne są obecnie w ponad 60 krajach na całym świecie. Firma co roku wypuszcza na rynek nowy zapach, poprzedzony charakterystyczną kampanią reklamową. Najbardziej znanymi produktami marki są dezodoranty wraz z wodami kolońskimi, dostępne obecnie w siedmiu zróżnicowanych zapachach: Excite, Dark Temptation, Africa, Click,Vice, Jet oraz Twist.

Ulegną nawet anioły

Niektóre z nich są bardziej tajemnicze i intensywne, inne – odświeżające oraz delikatne. Z linią Excite najbardziej kojarzyć się może axe reklama ze znanym hasłem: „Ulegną nawet anioły”. Zapach łączy owocowe nuty z aromatem czarnego pieprzu i ciekawym akcentem wanilii oraz karmelu. Dark Temptation to dezodorant mający kojarzyć się z czekoladą, Africa bazuje na owocowych i kwiatowych aromatach, wzbogaconych drewnem cedrowym i sandałowym, natomiast Click, Jet i Twist są bardziej świeże. Stosunkowo nową ofertę na rynku stanowią żele pod prysznic Axe, w skład których wchodzi pięć produktów: Rise Up, Anti-Hangover, Hot Fever, Sport Blast oraz Cool Metal. Nazwa każdego z nich sugeruje przewidywane działanie: Rise Up z delikatnym peelingiem i ekstraktem z limonki ma pobudzać, podobnie zresztą jak Anti-Hangover z magnezem i pęcherzykami powietrza.

Świeży zapach

Hot Fever to energetyzujący żel z brazylijską glinką i smoczym owocem, Sport Blast to produkt 2w1, posiadający świeży cytrusowy zapach, zaś Cool Metal zgodnie z nazwą chłodzi i orzeźwia dzięki zawartemu w składzie mentolowi. Wszystkie kosmetyki Axe charakteryzuje nowoczesny design opakowań, przyjemny zapach i stosunkowo niska cena. Są to produkty łatwe w użyciu i uniwersalne, możliwe do zastosowania w różnych okazjach. Za wadę można uznać natomiast dość niską efektywność dezodorantów.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz