Materiały reklamowe naklejki i etykiety

Materiały reklamowe: naklejki i etykiety

Artykuły Porady i informacje

Materiały reklamowe naklejki i etykietyNaklejki to jeden ze skutecznych i stosunkowo tanich materiałów reklamowych. Firm, w których klienci mogą zamówić etykiety i naklejki jest obecnie mnóstwo. Wśród nich jest firma naklejkon.pl.

Naklejki od naklejkon.pl: jakie mają zalety?

Powstają one dokładnie według wzoru, który w postaci pliku JPG, EPS, PDF lub TIF dostarcza każdy klient. Klienci składający zamówienie na druk naklejek powinni jedynie dostarczyć plik w przestrzeni CMYK, która idealnie współpracuje z drukarkami komputerowymi. Wielkość spadu drukarskiego nie może przekraczać 2 milimetrów. Dzięki temu klienci mają gwarancję, że po przycięciu wydrukowanego arkusza z naklejkami, obszar druku dojdzie do samej krawędzi. W ofercie firmy klienci znajdą papierowe i foliowe naklejki samoprzylepne oraz naklejki magnetyczne. Firma przyjmuje również zamówienia na naklejki wycinane, wypukłe 3D, vlepki oraz naklejki specjalne. Wśród tych ostatnich naklejek wyróżnić można między innymi naklejki odblaskowe, z klejem kropkowym, lewoczytelne, plombowe. A to jeszcze nie wszystkie rodzaje naklejek, które można zamawiać w firmie naklejkon.pl. Wśród naklejek specjalnych na wyróżnienie zasługują również naklejki Silver. To naklejki drukowane na folii o charakterystycznym srebrnym i błyszczącym odcieniu. Firma oferuje także papierowe i foliowe naklejki na rolce.

Dlaczego właśnie ta firma?

Klienci biznesowi, do których swoją ofertę kieruje naklejkon, pl. nie chcą długo czekać na realizację swojego zamówienia. Składając zamówienie na stronie internetowej mogą być pewni, że ich zamówienie zostanie zrealizowane bardzo szybko. Do tego gotowe naklejki dotrą do nich również szybko. Firma współpracuje bowiem z rzetelną firmą kurierską. Już na drugi dzień po zakończeniu druku naklejek są one u klienta. Do tego naklejki powstają w technologii laserowej (papierowe) lub solventowej – foliowe. Ich jakość jest więc naprawdę na najwyższym poziomie. Standardowo zamówienia są realizowane w ciągu 3 dni, ale czas ten może ulec skróceniu. Z pewnością dla wielu klientów jest z korzyścią.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić: