Naklejki i etykiety gdzie warto zamówić

Naklejki i etykiety: gdzie warto zamówić?

Artykuły Porady i informacje

Naklejki i etykiety gdzie warto zamówićEtykiety i naklejki otaczają nas niemal z każdej strony. Aplikuje się je bardzo szybko i prosto, są więc jednym z nośników reklamy. Firm, w których można zamówić ich druk jest na polskim rynku bardzo dużo. Do tych, które działają z ogromnym zaangażowaniem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów należy firma naklejkon.pl.

Dlaczego warto skorzystać z usług tej firmy?

Firma realizuje jedynie zamówienia przygotowane według własnych projektów złożonych przez klienta. Dzięki temu ma on pewność, że jego projekt nie zostanie poddany żadnym zmianom, zostanie wydrukowany ściśle zgodnie z jego oczekiwaniami. Wydrukowane naklejki mogą mieć bardzo różne kształty. W drukarni, która pracuje dla naklejkon.pl. Stosowana jest technologia die cut. Naklejki mogą mieć więc bardzo różne, nawet niestandardowe kształty. W ofercie klienci znajdą nie tylko standardowe naklejki papierowe czy foliowe, ale także i takie, które od standardów odbiegają. To między innymi naklejki adresowane do właścicieli pasiek, którzy sami sprzedają swoje produkty. Etykiety na słoiki pełne miodu czy innych pszczelich produktów mogą zostać spersonalizowane. Może się na nich znaleźć imię i nazwisko pszczelarza, nazwa pasieki i rodzaj miodu. Etykiety na słoiki dla pszczelarzy można zamówić z różnymi datami przydatności do spożycia; nie trzeba przy tym składać odrębnego zamówienia.

Nie tylko etykiety i naklejki

Największą część oferty firmy stanowią oczywiście naklejki i etykiety. Ale firma oferuje także możliwość złożenia zamówienia na druki samokopiujące (bloczki mogą składać się z 50-100 kart, mogą zostać sklejone po boku długim lub krótkim) oraz broszury. Zarówno druki samokopiujące jak i broszury (są zszywane w taki samo sposób, jak zeszyty) drukowane są na papierze o gramaturze 80 gram. Maksymalna objętość broszury to 52 strony.

Wszystkie zamówienia – zarówno na naklejki, jak i broszury i druki samokopiujące – są realizowane bardzo szybko. Do rąk klientów docierają za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz