Naklejki i etykiety popularny materiał reklamowy

Naklejki i etykiety: popularny materiał reklamowy

Artykuły Porady i informacje

Naklejki i etykiety popularny materiał reklamowyNaklejki i etykiety to wyjątkowo popularny materiał reklamowy, który do tego charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością. Wśród nich można wyróżnić również naklejki dla dzieci, vlepki oraz branżowe.

 

Zalety naklejek od naklejkon.pl

Wśród naklejek oferowanych przez platformę naklejkon.pl. klienci mogą złożyć zamówienie nie tylko na druk samoprzylepnych naklejek. W ofercie są także naklejki magnetyczne wybierane przez najbardziej wymagających klientów. Wszystkie naklejki drukowane są na papierze bezdrzewnym lub na wysokiej jakości folii PCV. W przypadku tych papierowych bardzo dokładnie dobierana jest gramatura papieru. To bowiem od tego parametru zależy nie tyle jakość wydruku, co precyzyjne wycięcie kształtu naklejki. Naklejki można zamawiać bowiem w bardzo różnych, nawet niezwykle skomplikowanych kształtach. Papierowe naklejki mogą zostać dodatkowo pokryte laminatem, dzięki temu wzrastają możliwości ich zastosowania. Naklejki można naklejać na bardzo różne powierzchnie, nawet na te wykonane ze stali. W ofercie firmy są bowiem również naklejki magnetyczne. Działają one jak magnez, nie niszczą więc powierzchni pokrytych lakierem czy emalią. Drukowanie naklejek odbywa się techniką druku cyfrowego. Jedną z nich jest druk solwentowy. Dzięki zastosowaniu organicznych rozpuszczalników do tego druku, naklejki lub etykiety są wyjątkowo odporne między innymi na promieniowanie ultrafioletowe. Nie ma już potrzeby pokrywania ich laminatem. Klienci mogą zamówić dowolny nakład naklejek, do tego przy jednym zamówieniu można połączyć złożenie zamówienia na naklejki, których motyw będzie się od siebie różnił.

Dlaczego warto zamawiać na naklejkon.pl?

Firma oferuje naklejki i etykiety wysokiej jakości. Warto też pamiętać, że można w niej liczyć na rabaty i promocje. Czekają one nie tylko na stałych, ale także nowych klientów. Do tego zamówienia realizowane są błyskawicznie. Firma oferuje naklejki nie tylko do stosowania wewnątrz, ale także zewnątrz pomieszczeń. Konkuruje jakością i przystępnymi cenami.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz