Naklejki i etykiety to nasza specjalność

Naklejki i etykiety to nasza specjalność

Artykuły Porady i informacje

Naklejki i etykiety to nasza specjalnośćEtykiety i naklejki są niezbędne w wielu branżach. Bardzo często są one tanim, ale skutecznym materiałem reklamowym. Bardzo wielu klientów zamawia je korzystając z dostępu do internetu. Wśród firm, które zajmują się drukiem nie tylko etykiet i naklejek jest także naklejkon.pl. Dlaczego tej firmie warto zaufać?

 

Oferta firmy jest bardzo bogata. Wybór naklejek, które można w niej zamówić może przyprawić o zawrót głowy. Znaczna część oferty obejmuje naklejki papierowe, które należą do zamawianych wyjątkowo często. Tym, co firmę wyróżnia spośród innych działających na rynku są konkurencyjne ceny. Do tego współpracująca z firmą drukarnia korzysta z techniki druku cyfrowego, co znacznie przyspiesza czas realizacji zamówień. W ramach jednego nakładu klienci mogą zamówić naklejki o różnych motywach. To tego firma nie narzuca z góry, jaki ma być nakład. Można więc zamówić kilka, kilkadziesiąt czy kilka tysięcy naklejek. Naklejki mogą zostać uszlachetnione poprzez zastosowanie laminatu. Zyskują w ten sposób bardziej elegancki wygląd, a jednocześnie są jeszcze bardziej trwałe. Wszystkie naklejki powstają w przestrzeni barwnej CMYK. Zamówienia realizowane są bardzo szybko, czas oczekiwania wynosi do 3 dni roboczych. Przesyłka trafia do klientów przesyłką kurierską. Nie trzeba więc na nią oczekiwać w nieskończoność.

Naklejkon.pl. przygotowało naprawdę bardzo szeroką ofertę.

Wśród naklejek, które mogą zostać wykonane są między innymi naklejki papierowe, foliowe, okrągłe, z folii przezroczystej, magnetyczne, wypukłe w technologii 3D, na rolce, plombowe (idealne jako zabezpieczenie. Nie da się ukryć próby ich naruszenia, naklejka nigdy nie odkleja się w całości, ale kruszy się), odblaskowe. W firmie można zamówić również wklejki. Firma przyjmuje również zamówienia na broszury i druki samokopiujące. Naklejki powstają w technice solventowej lub druku laserowego. Niezależnie od zastosowanej technologii, ich jakość jest bardzo wysoka, są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić: