Naklejki od naklejkon.pl

Naklejki od naklejkon.pl

Artykuły Porady i informacje

Naklejki od naklejkon.plUsługi, handel, reklama to podmioty, do których swoją ofertę kieruje internetowa platforma sprzedaży naklejek. Oferowane przez internetową platformę naklejki powstają w jednej z renomowanych drukarni, która pracuje w oparciu o druk cyfrowy. Dzięki temu złożone przez klientów zamówienia są realizowane bardzo szybko, a jakość naklejek jest bardzo wysoka. Jakie rodzaje naklejek można zamówić?

 

Naklejki papierowe

Drukowane na papierze bezdrzewnym, a więc nie zawierającym ligniny, a jedynie celulozę cieszą się bardzo dużą popularnością. Są jednymi z najtańszych rodzajów naklejek. Drukowane są na papierze o typowej gramaturze 80 g/m². Gramatura papieru przekłada się na jego grubość. Naklejki wykonane z papieru o wspomnianej gramaturze nie należą do zbyt grubych, dlatego mogą zostać wycięte wyjątkowo precyzyjnie. Od spodu naklejki pokryte są warstwą kleju Pernament, który wyjątkowo mocno przylega do bardzo różnych powierzchni.

Naklejki dla różnych branż

Oferta firmy obejmuje nie tylko standardowe papierowe i foliowe naklejki, ale także naklejki branżowe. Wśród nich są między innymi naklejki z logo. To doskonały sposób na to, aby lepiej zaprezentować swoje produkty, firmę czy świadczone przez nią usługi. Klienci, którzy chcą zamówić naklejki z logo nie są ograniczeni ich wielkością i kształtem. Naklejki z logo powstają z wykorzystaniem folii samoprzylepnej. Swoją ofertę firma kieruje także do pszczelarzy. Ta grupa klientów może zamówić spersonalizowane naklejki na słoiki z miodem. Etykiety te powstają na papierze samoprzylepnym. Istnieje możliwość jednoczesnego zamówienia naklejek do różnych gatunków miodu. Ostatnią kategorią naklejek branżowych są te dedykowane firmom kateringowym. Dostarczane przez nie klientom dania mogą zostać oznakowane bardzo estetycznymi, łatwymi w aplikacji naklejkami.

Wszystkie naklejki i etykiety wyróżniają się wysoką jakością. Firma oferuje klientom korzystne rabaty i promocje. Oferta promocyjna jest skierowana nie tylko do stałych, ale także nowych klientów.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz