Pilarki Husqvarna narzędzia dla wymagających

Pilarki Husqvarna: narzędzia dla wymagających

Artykuły Porady i informacje

Pilarki Husqvarna narzędzia dla wymagającychHistoria pilarek Husqvarna liczy ponad 50 lat. Ten szwedzki producent przez cały ten czas starał się swoje urządzenia udoskonalać. Dzięki temu praca nie tylko jest bardziej wydajna, ale przede wszystkim bardziej bezpieczna.

 

Pilarki szwedzkiego koncernu Husqvarna sprzedawane są na całym świecie. Dzięki szeroko rozbudowanej sieci dealerów można je bez problemu kupić także w Polsce. Przez ponad 50 lat pilarki przeżyły ogromną przemianę. Spółka Husqvarna bardzo duży nacisk postawiła na bezpieczeństwo. Stąd też w swoich narzędziach wprowadziła między innymi system hamulcowy. Krokiem milowym było również wyprodukowanie pilarek, które emitują o wiele mniejszy poziom hałasu niż inne tego typu urządzenia dostępne na rynku. Także system antywibracyjny jest rozwiązaniem niezwykle nowatorskim, który znacząco poprawił warunki pracy z pilarkami Husqvarna.

Warto wspomnieć także o tym, że pilarki Husqvarna mają niezwykle nowoczesne silniki. Są to silniki z systemem X-TORQ. Dzięki temu rozwiązaniu silniki zużywają mniej paliwa, emitują także mniej zanieczyszczeń. W ten sposób spółka dba nie tylko o swoich klientów, ale także o środowisko naturalne. Na standardowym wyposażeniu pilarek marki Husqvarna znajdują się także jeszcze inne systemy. Są to:

–        Low Vib®. To system antywibracyjny. Dzięki niemu można pilarkami Husqvarna pracować przez kilka godzin bez obawy, że drgania niekorzystnie wpłyną na układ krążenia i układ nerwowy;

–        Smart Start®. Aby uruchomić urządzenie nie trzeba wkładać w to dużo wysiłku. Konstrukcja zarówno silnika i rozrusznika zostały opracowane tak, że urządzenie włącza się szybko i prosto. System sprawdza się szczególnie wtedy, gdy narzędzie musi być często włączane i wyłączane;

–        RevBoost;

–        Air Injection;

–        TrioBrake. To hamulec, który można włączyć nie tylko ręką, może on zostać włączony również automatycznie dzięki zastosowaniu mechanizmu bezwładnościowego.

Pilarki Husqvarna to narzędzia niezwykle nowoczesne, w których zastosowane zostały rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz