Popularne kosmetyki dla mężczyzn

Artykuły Medycyna Porady i informacje

Popularne kosmetyki dla mężczyznKosmetyki należą do jednych z najczęściej wybieranych prezentów dla mężczyzn. Obecnie rynek tych produktów jest bardzo rozbudowany, a poszczególne artykuły dopasowane do najróżniejszych gustów i oczekiwań. Znajdziemy wśród nich zarówno kosmetyki do codziennej pielęgnacji, jak i produkty bardzo ekskluzywne, które mogą stanowić upominek na wyjątkową okazję.

Do najpopularniejszych marek na rynku kosmetyków dla mężczyzn należy m.in. Nivea, Adidas, L’Oreal, Hugo Boss, Clinique, Sephora, Clear Men, Vishy, Ziaja, a także produkty z asortymentu katalogów wysyłkowych: Avon i Oriflame. W Internecie znajdziemy obecnie wiele stron tematycznych, które prezentują najważniejsze cechy i zalety tych kosmetyków, a także oceny i komentarze użytkowników, które mogą pomóc w wyborze określonego specyfiku.

Tańsze kosmetyki

Znajdziemy na nich również opis tańszych kosmetyków, które często niczym nie ustępują w działaniu znanym markom. Wyjątkowo szeroki asortyment produktów dotyczy dezodorantów dla mężczyzn, wśród których na pierwsze miejsca w ocenie wysuwa się Adidas, Axe, Gilette, Nivea, Old Spice, Rexona, Oriflame i Avon, a wśród droższych i ekskluzywnych produktów – Dior, Bruno Banani oraz Clarins. Zapachy renomowanych producentów często nawiązują do kompozycji oferowanych przez nich perfum i w zależności od upodobań mogą być mocniejsze, świeże lub bardzo delikatne.

Żele pod prysznic

Większość z tych firm posiada w swojej ofercie również żele pod prysznic o tych samych składnikach zapachowych. Dzięki temu możemy sprawić swojemu mężczyźnie większy prezent w postaci całego zestawu, zawierającego dezodorant, perfumy lub wodę po goleniu oraz żel pod prysznic o tym samym zapachu. Takie zestawy możemy skompletować samodzielnie lub kupić w gotowej formie, często produkowanej w przez poszczególne firmy przed świętami. W przypadku kosmetyków pielęgnacyjnych należy przy tym wziąć pod uwagę nie tylko ich ocenę, lecz także przeznaczenie i dodatkowe działanie.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić: