Przegląd kosmetyków pielęgnacyjnych Semilac

Przegląd kosmetyków pielęgnacyjnych Semilac

Porady i informacje

Produkty do pielęgnacji, które oferuje nam firma Semilc, nie cieszą się jeszcze tak dużą popularnością, jak te, które wykorzystuje się do tworzenia olśniewających paznokci hybrydowych. Okazuje się jednak, że i one charakteryzują się bardzo wysoką jakością i są chwalone nawet przez bardzo wymagające klientki. Warto zatem przyjrzeć się im bliżej.

SEMILAC CARE RADIANT COMPLEX – odmładzające serum do rąk

Choć to o pięknych paznokciach mówi się często jako o atrybucie kobiecości, nie sposób nie zgodzić się z tym, że również piękno dłoni jest tym, na co zwraca się uwagę i nie ma większego znaczenia to, czy podoba się nam to, czy też nie. Serum otrzymane dzięki firmie Semilac nie tylko wyrównuje koloryt dłoni, ale również sprawia, że dłonie są lepiej nawilżone. Składniki zawarte w tym preparacie okazują się nieocenione wtedy, gdy problemem jest utrata wody, serum, niejako przy okazji, doskonale radzi sobie więc z suchością dłoni. Warto wspomnieć i o tym, że bogata formuła charakterystyczna dla tego kosmetyku nie tylko odżywia, ale i łagodzi podrażnioną skórę, samo serum zaś szybko się wchłania, co zawdzięczamy przede wszystkim jego lekkiej konsystencji.

Przegląd kosmetyków pielęgnacyjnych Semilac

SEMILAC CARE HIBISCUS EXTRACT – nawilżający krem do rąk

O ile serum to kosmetyk do zadań specjalnych, który powinien być używany jedynie od czasu do czasu, o tyle krem do rąk jest przeznaczony do codziennego użytku, a jego siła w dużej mierze kryje się właśnie w regularności stosowania. I tym razem warto sięgnąć po rozwiązanie polecane przez tego giganta z zakresu pielęgnacji paznokci, mamy bowiem do czynienia z rozwiązaniem bazującym na naturalnych składnikach – moczniku, glicerynie i aminokwasach z pszenicy. Tak dobre połączenie gwarantuje nie tylko to, że skóra rąk zostanie nawilżona, ale i to, że nastąpi to w wyjątkowo szybkim tempie. Krem ma też właściwości regenerujące, skóra staje się przy tym bardziej jędrna, co sprawia, że jest też wizualnie zdrowsza. Warto wspomnieć także, że Semilac zadbał o przyjemność czerpaną z używania kosmetyku, dla którego charakterystyczny jest bardzo miły zapach wanilii.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz