Redakcja

Przyjęcie dla dzieci w ogrodzie

Przyjęcie dla dzieci w ogrodzieKażde dziecko czeka na dzień swoich urodzin przez cały rok. Przede wszystkim, oczekuje ono na prezenty od rodziców i swoich bliskich. Poza tym, dzieci marzą również o imprezie, na którą mogą zaprosić swoich kolegów i koleżanki i miło spędzić czas. Jeżeli urodziny malucha przypadają w okresie letnim, idealnym pomysłem będzie organizacja przyjęcia na zewnątrz, w ogrodzie.

Można w ten sposób zaoszczędzić sporo strat i bałaganu. Dzieci z pewnością będą również zachwycone, ponieważ będą mogły biegać, grać w piłkę i bawić się w chowanego. Organizacja takiego przyjęcia wcale nie jest trudna. Przede wszystkim, trzeba przygotować dla młodych gości stoły i krzesełka. Najlepiej jest pokryć stoliki kolorowymi ceratami, położyć na nich plastikowe kubeczki i talerzyki z ich ulubionymi bohaterami i podobne serwetki. Dzieci kochają kolorowe ozdoby, powieśmy więc lampiony, kolorowe trójkąciki na sznurku z różnych materiałów i girlandy.

Jedzenie dla dzieci

Poza tym, warto również dla każdego gościa przygotować czapeczkę, okularki, czy też gwizdek. Dzieci kochają się przebierać, a więc sprawdzą się różnego rodzaju peruki i kolorowe stroje. Dobrze pomyśleć też o bańkach mydlanych i innych akcesoriach. Bardzo ważne jest samo menu dla dzieci. Dobrze zadbać o to, aby było ono kolorowe i apetyczne. Można znaleźć mnóstwo przepisów na dania uwielbiane przez dzieci. W tak szczególnym dniu, można zdecydować się na zdrowe wersje burgerów, frytek z warzyw, czy też pizzy. Sprawdzą się również desery owocowe i lody własnej roboty. Z pewnością okażą się one hitem imprezy.

Animator na urodzinach

logoWielu rodziców organizując przyjęcie na świeżym powietrzu dla dzieci, decyduje się na zatrudnienie animatora, który zajmuje się młodymi ludźmi i organizuje im różnego rodzaju zabawy, a także maluje im buzie kolorowymi farbami i pomaga się przebierać. Jeżeli stać nas na takie rozwiązanie, warto się nad tym zastanowić. Mamy bowiem pewność, że dzieci są bezpieczne i bawią się, a my nie musimy wszystkiego cały czas samodzielnie pilnować i możemy zająć się innymi rzeczami, jak na przykład przygotowanie posiłków.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz