Rosyjska heroina

Medycyna Porady i informacje

Rosyjska heroina O tym w jaki sposób jak leczyć odmrożenia pisaliśmy w poprzednim artykule. Jeśli komuś zdjęcia do niego dodane wydawały się zbyt drastyczne to radzimy nie oglądać tych, które dodaliśmy do dzisiejszego artykułu o popularnym w Rosji narkotyku. Nazwa rosyjska heroina jest dosyć przewrotna bowiem ani nie jest to tak naprawdę heroina, ani też narkotyk ten nie został wynaleziony w Rosji.

Swoim działaniem krokodyl narkotyk przypomina jednak heroinę, czasem może być od niej nawet nieco silniejszy. Nazwa krokodyl jest trafna z dwóch powodów po pierwsze narkomani, którzy zażywają ten narkotyk mogą bardzo szybko nabawić się pierwszych objawów, takich jak zmiana barwy skóry w pewnych miejscach, na zielony.

Łuszczyca

Skóra może zacząć się także łuszczyć i przypominać łuski krokodyla. Nazwa trafna jest także z tego powodu, że jest to jak się to określa narkotyk który urywa ręce i nogi w podobny sposób jak krokodyl. Nie ma w tym stwierdzeniu ani krzty przesady. Substancja ta zawiera wiele różnorodnych dodatków takich jak benzyna, fosfor i wiele innych trujących substancji, pojawiają się także substancje takie, które stosowane są w różnych lekach, takich którymi leczona jest astma aspirynowa objawy. Nawet u osób które mogą pozwolić sobie na prawidłowe odżywianie i mają względnie zdrowy organizm, szybko pojawiają się pierwsze objawy. Głównie jednak narkotyki takie zażywają uzależnieni od heroiny narkomani, którzy zwykle są bardzo wychudzeni, nie rzadko diagnozowana jest u nich anemia złośliwa.

Objawy stanów zapalnych

Jest to zwykle jednym już narkotyk na który mogą sobie pozwolić. Zielona skóra która pojawia się po jego zażyciu to nic innego jak pierwsze objawy stanów zapalnych oraz później gangreny. Ciało, zwłaszcza w miejscach w których chorzy wstrzykują sobie narkotyk zaczyna gnić i z biegiem czasu odpadać. Mięśnie i ścięgna stopniowo ulegają uszkodzeniu, w końcu widoczne stają się gołe kości, na nogach oraz na rękach, czasem skóra schodzi także z głowy i twarzy. Rzadziej objawy widoczne są na korpusie. Jak łatwo zgadnąć stosowanie takiego narkotyku zabija w dosyć krótkim czasie. W Polsce jak na razie nie stwierdzono obecności takich narkotyków, ale zdarzały się przypadki zażywania ich w Niemczech oraz we Francji. Istnieje także ryzyko że heroina może być wzbogacana substancjami pochodzącymi z krokodyla. Już za tydzień napiszemy także o tym jak wygląda naturalne leczenie astmy, które może być alternatywą dla tradycyjnych leków, przynajmniej w pewnym stopniu.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić: