Różne rodzaje naklejek prosto od producenta

Różne rodzaje naklejek prosto od producenta

Artykuły Porady i informacje

Różne rodzaje naklejek prosto od producentaOferta sprzedaży naklejek online za pośrednictwem platformy naklejkon.pl skierowana jest przede wszystkim do sektora b2b. Swoją ofertę platforma kieruje do drukarni, agencji reklamowych i wszystkich klientów z sektora b2b, którzy potrzebują nie tylko naklejek, ale także etykiet. Co można zamówić na stronie naklejkon.pl?

 

Naklejki papierowe

Niezbędne w sektorze usług, handlu, agencjach reklamowych. Są wykonywane na wysokiej klasie papieru bezdrzewnego z półbłyszczącym wykończeniem. Naklejki z półbłyszczącego papieru bezdrzewnego sprawdzą się jako wkładki do czasopism, etykiety do opisu produktów, naklejki dla dzieci.

Naklejki foliowe

Powstają w technologii druku solventowego. Są wyjątkowo odporne na niekorzystne i zmienne warunki atmosferyczne: wysoką temperaturę i promieniowanie słoneczne, niskie temperatury i wiatr. Są drukowane na miękkiej folii PCV. Są bardzo wytrzymałe, ich trwałość to przynajmniej pięć lat.

Naklejki z przezroczystej folii

Naklejki te można zamówić w dowolny kształcie. Firma oferuje ten rodzaj naklejek w wydruku kolorowym i białym. Istnieje możliwość pokrycia ich specjalnym laminatem. Dzięki temu naklejki stają się jeszcze bardziej trwałe. Nie blakną pod wpływem promieni UV, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie.

Naklejki wycinane

To produkt, który wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Nie straszne są im opady deszczu i promienie słoneczne. Dzięki zastosowaniu warstwy laminatu są bardzo odporne na zarysowania. Można zamówić je w dowolnym kształcie. Świetny wygląd i duża wytrzymałość sprawiają, że wycinane naklejki sprawdzają się jako drobne gadżety reklamowe.

Naklejki adresowe

Można je wykorzystać do oznaczania przesyłek w kartonach lub w kopertach. Wykonywane są z samoprzylepnego papieru. Sposób ich odklejania i aplikacji jest bardzo prosty dzięki temu, że oferowane są one w arkuszach. Są estetyczne, trwałe i wygodne w użyciu.

Zamawiając naklejki należy przesłać do firmy plik w formacie JPG, PDF, EPS albo TIF.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić: