Redakcja

Różne rodzaje naklejek prosto od producenta

Różne rodzaje naklejek prosto od producentaOferta sprzedaży naklejek online za pośrednictwem platformy naklejkon.pl skierowana jest przede wszystkim do sektora b2b. Swoją ofertę platforma kieruje do drukarni, agencji reklamowych i wszystkich klientów z sektora b2b, którzy potrzebują nie tylko naklejek, ale także etykiet. Co można zamówić na stronie naklejkon.pl?

 

Naklejki papierowe

Niezbędne w sektorze usług, handlu, agencjach reklamowych. Są wykonywane na wysokiej klasie papieru bezdrzewnego z półbłyszczącym wykończeniem. Naklejki z półbłyszczącego papieru bezdrzewnego sprawdzą się jako wkładki do czasopism, etykiety do opisu produktów, naklejki dla dzieci.

Naklejki foliowe

Powstają w technologii druku solventowego. Są wyjątkowo odporne na niekorzystne i zmienne warunki atmosferyczne: wysoką temperaturę i promieniowanie słoneczne, niskie temperatury i wiatr. Są drukowane na miękkiej folii PCV. Są bardzo wytrzymałe, ich trwałość to przynajmniej pięć lat.

Naklejki z przezroczystej folii

Naklejki te można zamówić w dowolny kształcie. Firma oferuje ten rodzaj naklejek w wydruku kolorowym i białym. Istnieje możliwość pokrycia ich specjalnym laminatem. Dzięki temu naklejki stają się jeszcze bardziej trwałe. Nie blakną pod wpływem promieni UV, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie.

Naklejki wycinane

To produkt, który wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Nie straszne są im opady deszczu i promienie słoneczne. Dzięki zastosowaniu warstwy laminatu są bardzo odporne na zarysowania. Można zamówić je w dowolnym kształcie. Świetny wygląd i duża wytrzymałość sprawiają, że wycinane naklejki sprawdzają się jako drobne gadżety reklamowe.

Naklejki adresowe

Można je wykorzystać do oznaczania przesyłek w kartonach lub w kopertach. Wykonywane są z samoprzylepnego papieru. Sposób ich odklejania i aplikacji jest bardzo prosty dzięki temu, że oferowane są one w arkuszach. Są estetyczne, trwałe i wygodne w użyciu.

Zamawiając naklejki należy przesłać do firmy plik w formacie JPG, PDF, EPS albo TIF.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *