Redakcja

Sposoby na młodsze spojrzenie

Skóra wokół oczu to dla wielu kobiet prawdziwy problem. W tym miejscu bardzo szybko tworzą się zmarszczki. Do tego wystarczy zarwać noc, aby powieki stały się opuchnięte, a wokół oczu pojawiły się charakterystyczne podkówki. Na szczęście dzisiaj panie mają naprawdę szeroki wybór kosmetyków, które skutecznie radzą sobie z takimi problemami. Ich regularne stosowanie sprawi, że delikatna skóra wokół oczu zostaje wzmocniona, a oznaki zmęczenia znikają. Zobaczmy na co warto postawić.

Kremy na zmarszczki

Sposoby na młodsze spojrzenie

W kosmetykach zaliczanych do tych najnowszej generacji znajduje się przede wszystkim kwas hialuronowy. Warto szukać w nich również takich składników, jak roślinne komórki macierzyste, neuropeptydy oraz argirelina. Kremy najnowszej generacji doskonale radzą sobie ze zmarszczkami. Udało się to potwierdzić w badaniach na komórkach, jak i w tych, w których uczestniczyły ochotniczki. Aby jednak pojawiły się oczekiwane efekty, krem należy stosować regularnie przez około trzy miesiące.

Wysokiej jakości korektory niwelujące sińce pod oczami

Ciekawą propozycją dla pań, które chcą pozbyć się sińców pod oczami są korektory pielęgnacyjne. Gwarantują one naprawdę bardzo dobre krycie. Nakłada się je podobnie jak podkład. Drugą grupą produktów, które wśród pań są obecnie naprawdę popularne są kremy z korektorem. Krycie w ich przypadku jest nieco mniejsze, ale plusem jest to, że nie tylko ukrywają sińce, ale również pielęgnują bardzo delikatną skórę tej okolicy oczu. Zawierają one bowiem składniki, które korzystnie wpływają na mikrokrążenie.

Inne kosmetyki pod oczy

Doskonałym sposobem na to, aby zmniejszyć obrzęki pod oczami są chłodne płatki, które dzisiaj kupić można praktycznie w każdej drogerii. Jeśli chcemy jeszcze bardziej wzmocnić ich działanie, wystarczy sięgnąć po żelowe okularki, które wcześniej należy schłodzić w lodówce. Warto szukać płatków, które w swoim składzie zawierają wyciągi z takich roślin, jak ogórek, miłorząb, lukrecja bądź rumian rzymski. Ciekawą propozycją są również kremy roll on.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *