Redakcja

Sposoby na rzucenie palenia

Sposoby na rzucenie paleniaWymyślono już bardzo wiele licznych sposobów na rzucenie palenia, ale nie każdy jest niestety w równym stopniu sposobem skutecznym. Jednym z najbardziej oryginalnych sposobów, na rzucenie palenia był ten, który zastosował pewien Brytyjczyk. Otóż bardzo mocno uzależniony od papierosów obywatel Wielkiej Brytanii postanowił przeprowadzić sie na okres kilku miesięcy na bezludną wyspę, ma się rozumieć bez żadnego dostępu do papierosów.

Eksperyment ten zakończył się na całe szczęście powodzeniem i osobie tej udało się rzucić palenie, ale nie każdy może sobie pozwolić na taką metodę, poza tym nie ma gwarancji, że po powrocie do domu z takich właśnie wakacji pierwsze co zrobi taka osoba to nie będzie sięgnięcie po papierosa.

Silna wola palącego

W tym konkretnym przypadku dużą rolę odegrała bez wątpienia bardzo silna wola takiej osoby, oraz ogromna determinacja, której wyrazem była podjęta próba rzucenia palenia. Większości palaczy jednak można polecić elektroniczne papierosy, które są zdecydowanie lepszym sposobem jeśli chodzi o rzucanie palenia. Osoby, które zdecydują się na rzucenie palenia, mogą dzięki zastosowaniu elektronicznych papierosów poradzić sobie z samym rzucaniem palenia. Zakup elektronicznego papierosa wiąże się jeszcze z innymi wydatkami o których palacz powinien oczywiście pamiętać.

Elektroniczny papieros

Konieczny okazać może się kartridż czy też kartomizer. W ostatecznym rozrachunku jednak na elektroniczne papierosy wydaje się i tak niewiele więcej niż na te tradycyjne. Każdy kto jest więc zainteresowany taką metodą rzucenia palenia może w początkowej fazie rzucania palenia palić dokładnie tyle samo ile w pali się w przypadku gdy chodzi o tradycyjne papierosy i stopniowo zmniejszać dawkę. Innym dobrym sposobem jest koncentrowanie się na samym paleniu. Oznacza to, że palacz nie powinien robić nic poza paleniem. Powinno się unikać palenia podczas pracy czy oglądania telewizji. Jest to być może banalne, ale okazuje się że w ten sposób można zmniejszyć nawet o połowę liczbę wypalanych przez siebie papierosów.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *