Szeroka oferta naklejek i etykiet od naklejkon.pl

Szeroka oferta naklejek i etykiet od naklejkon.pl

Artykuły Porady i informacje

Szeroka oferta naklejek i etykiet od naklejkon.plWymagający klienci z sektora b2b stawiają na wysokiej jakości naklejki wykonane w technologii druku cyfrowego. Na uwagę zasługuje oferta firmy naklejkon.pl. Jakie propozycje przygotowała dla swoich potencjalnych klientów?

Die Cut

Wykonanie niektórych rodzajów naklejek wymaga stosowania różnego rodzaju wykrojników. Jednymi z nich są die cut. Wykrojniki te są stosowane bardzo szeroko w przypadku druku cyfrowego, dają nie tylko możliwość stworzenia unikalnych naklejek, ale także nadania im dowolnego kształtu. Naklejki powstają dokładnie z projektem, który jest dołączany przez klienta do zamówienia. Naklejki te firma wykonuje z folii, która dodatkowo zabezpieczona jest laminatem. Dzięki temu naklejki die cut są trwałe i odporne na zarysowania. Nie zostaną uszkodzone przez deszcz, nie stracą koloru pod wpływem słońca. Odpowiedzą więc na wymagania najbardziej wymagających klientów.

Naklejki papierowe

Są stosunkowo tanie, a więc cieszą się bardzo dużą popularnością. Są drukowane na papierze, który zawiera tylko czystą celulozę lub jedynie śladowe ilości ligniny. Mogą mieć dowolne kształty. Do tych, które klienci wybierają wyjątkowo często należą papierowe naklejki okrągłe. W przypadku papierowych naklejek okrągłych najczęściej wybierane są przez klientów, którzy chcą je wykorzystać tylko we wnętrz.

Naklejki foliowe

Drukowane na samoprzylepnej folii PCV. Wśród nich wyróżnić można naklejki z folii przezroczystej. Są bardzo wytrzymałe, średnio bez laminatu służą przez okres 3 lat. Te w wersji z laminatem do 5 lat. Sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych, mogą więc być stosowane w warunkach zewnętrznych. Można zamówić je w różnych kształtach, także tradycyjne okrągłe i prostokątne.

Inne rodzaje naklejek

Popularne są również naklejki magnetyczne i wypukłe. Te pierwsze sprawdzają się do znakowania metalowych przedmiotów. Są wykonane z najwyższą starannością, zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy stawiają na niestandardowe rozwiązania i wysoką jakość.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić: