Browsing articles in "Uroda"

Pilniki do paznokci: co mamy do wyboru?

Pilniki do paznokci to jedno z bardziej podstawowych akcesoriów kosmetycznych. Bez wątpienia każda kobieta powinna zaopatrzyć się w przynajmniej jeden dobrze wybrany pilnik. Oferta sprzedawców jest jednak tak duża, że naprawdę łatwo się pogubić. Zobaczmy jakie rodzaje pilników do paznokci znajdziemy w sklepach.

Przeczytaj cały artykuł »

Ziaja: znana polska firma kosmetyczna

Polski rynek kosmetyczny rozwija się naprawdę bardzo dobrze. Polskie marki coraz mocniej cenione są przez kobiety, które wiedzą, że nasze krajowe kosmetyki w niczym nie ustępują tym zagranicznym. Do tego często są dużo tańsze. Marką, która na dobre zagościła na naszym rynku i jest naprawdę chętnie wybierana jest Ziaja. Jedną z serii, która na pewno zasługuje na uwagę jest Ziaja Med. To kosmetyki niezwykłe, którym nic nie można zarzucić.

Przeczytaj cały artykuł »

Wybieramy metodę depilacji

Chyba nie ma dzisiaj kobiet, które pozwalają sobie na nieusuwanie zbędnego owłosienia z ciała. Depilujemy nie tylko nogi i pachy, ale również okolice bikini. Metod usuwania niechcianych włosów jest dzisiaj wiele. Zobaczmy, czym charakteryzują się poszczególne metody i w związku z tym dla kogo będą odpowiednie.

Przeczytaj cały artykuł »