Ziaja: znana polska firma kosmetyczna

Ziaja: znana polska firma kosmetyczna

Uroda

Polski rynek kosmetyczny rozwija się naprawdę bardzo dobrze. Polskie marki coraz mocniej cenione są przez kobiety, które wiedzą, że nasze krajowe kosmetyki w niczym nie ustępują tym zagranicznym. Do tego często są dużo tańsze. Marką, która na dobre zagościła na naszym rynku i jest naprawdę chętnie wybierana jest Ziaja. Jedną z serii, która na pewno zasługuje na uwagę jest Ziaja Med. To kosmetyki niezwykłe, którym nic nie można zarzucić.

Ziaja: znana polska firma kosmetyczna

Kilka faktów o firmie

Ziaja to rodzinna firma, która produkuje farmaceutyki, a także kosmetyki najwyższej jakości. Na polskim rynku kosmetycznym istnieje już naprawdę długo. Historia firmy sięga bowiem do roku 1989. To wówczas małżeństwo – Aleksandra i Zenon Ziaja – postanowili zaryzykować i założyć własną firmę. Początkowo ich produkty kupowały zaprzyjaźnione apteki. Pierwszym kosmetykiem, który zdecydowali się wypuścić na rynek był krem oliwkowy. Co ciekawe, jest on dostępny do dzisiaj i cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Warto jednak pamiętać, że obecnie marka Ziaja to blisko tysiąc produktów, które przeznaczone są do pielęgnacji różnego rodzaju cery. Wśród nich każda kobieta ma możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Ciekawostką jest fakt, że od pewnego czasu marka oferuje coraz więcej kosmetyków również dla panów.

Ziaja Med, czyli linia specjalistyczna

Marka może pochwalić się wieloma specjalistycznymi liniami. Seria Med to prawdziwe odkrycie, którego popularność jest ogromna. Są to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry z różnego rodzaju problemami. Przykładem są kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry dotkniętej trądzikiem, łojotokiem, łuszczycą, a także atopowym zapaleniem skóry. Marka proponuje całe serie, co pozwala na zapewnienie skórze wszechstronnej pielęgnacji.

Ziaja to obecnie jedna z lepszych polskich firm kosmetycznych. Od samego początku stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów. Jej kosmetyki to wysoka jakość w połączeniu z naprawdę przystępnymi cenami. W szerokiej ofercie każdy znajdzie kosmetyk, który idealnie wpisuje się w indywidualne potrzeby skóry.

Artykuły, które mogą Cię zaciekawić: